| SanguisLatin a întrebat:

Mi-am luat o crema pentru cosuri Clear Skin pe ea scrie cum trebuie sa o folosesc dar nu scrie cand si ma gandeam ca poate cineva care a avut ma poate ajuta este de la Avon

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Crema se aplica de obicei pe fata curata, proaspat spalata. Daca e gel de curatare, te speli cu el pe fata si te stergi cu prosopul, prin tamponare, fara sa freci. Daca e exfoliant, te speli pe fata, te usuci si aplici exfoliantul. Cum se numeste de fapt crema? Poate te ajut cu mai multe informatii. Sunt reprezentant Avon.

| SanguisLatin explică (pentru AutumnDay):

Clear skin pentru curatarea porilor era parca nr 12 din catalog tubuletul cu verde nu exfoliantul celalalt. big grin

| AutumnDay a răspuns:

Gata, m-am uitat. Din cate imi arata mie catalogul, e gel de curatare pentru cosuri. Te speli cu el pe fata dimineata si seara, inainte de culcare. Iti prinzi parul, aplici o cantitate mica pe fata umeda si masezi usor 20-30 de secunde, dupa care te speli bine. Ce face acest gel de curatare? Dupa cum ii e si numele, curata fata, ajutand la eliminarea cosurilor. Poti incerca pentru cosuri si sa te speli cu ceai de musetel pe fata. E foarte bun.
Pa, pa!

| Theodora_Adna_1998 a răspuns:

Buna am o intrebare pentru florr, in cat timp dispar cosurile cu crema Clear Skin?