| tzus a întrebat:

care rujuri sunt mai bune..de la avon, oriflame sau lady's?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la Avon si Oriflame stiu ca sunt bune ca le-am incercat, poate te vor multumi si pe tine

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Lady's nu le recomand...sunt niste produse mai slabute in general, se vede si la pret. Eu mi-am comandat un ruj de la Avon, de cateva zile Extra Lasting, cu numai 9 lui (era redus), si e super. O culoare draguta, consistenta placuta, si chiar sunt multumita. Recomand Avon, desi cred ca si cele de la Oriflame sunt bune

| Doηηa a răspuns:

Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt bune şi cele de la Lady"s.
Încearcă pe cele de la Federico Mahora, cel mai bine.
http://www.okazii.ro/......ahora.html
Te pup!

| Gdeni a răspuns (pentru anonim_4396):

Parca u mi-ai zis mie sa nu fac reclama aprost asastraight facestraight face

| Gdeni a răspuns:

E unu nou aparut la avon perfect kiss. are o textura cremoasa asa..si rezista. il ador! nu e nici scump campania asta. http://www.avoncosmetics.ro/......chure.page

| Tzukushi a răspuns:

Uite aici rujuri rezistente, am scris prerea mea despre ele

http://mariabeautytips.wordpress.com/......ut-review/

| dbcovrigeldb a răspuns:

Oriflame!

| Deniiidk a răspuns:

Avon ...sunt cele mai bune!

| roxypoxytoxyk a răspuns:

La avon sunt cele mai bune love struck

| loveeeeeeeee a răspuns:

Depinde care-ti plac tie mai mult thinking Mie una imi plac cele de la Avon happy

| LoveYou0 a răspuns:

Lady's...nu te sfatuiesc. Avon si Oriflame sunt destul de bune amandoua. kiss