| Ionelylovely a întrebat:

Caut de mult timp un lucru si nu gasesc..De unde imi pot cumpara si eu un hanorac ca al elenei din poza aceasta: https://www.facebook.com/......560800610/
Caut de foarte mult timp. Sau un site de unde pot comanda...
P.S:Sunt din Mioveni.
Funda! Va rog..chiar am nevoie.

Răspuns Câştigător
| Lor33d a răspuns:

T-ul ala e de la Terranova ✌ Pull & Bear, presupun ca aveti pe acolo, bafta sa gasesti asa ceva vara

| Ionelylovely explică (pentru Lor33d):

Am cautat pe site-ul ~terranova~ si nu gasesc. sad multumesc oricum :*

| Lor33d a răspuns (pentru Ionelylovely):

Au fost in toamna trecuta...probabil vor reaparea. Succes

5 răspunsuri:
| Cigarettă a răspuns:

Eu am aproape la fel, doar că este roşu cu alt, şi în loc de T este A. Eu mi l-am cumpărat din pasaj [ dacă eşti din Mioveni bănuiesc că ştii unde este pasajul în Piteşti, cel cu scări rulante ] laughing
Eu mi l-am cumpărat anul trecut prin septembrie thinking, deci acum fiind vara credcă vei găsii cam greu laughing

| Ionelylovely explică (pentru Cigarettă):

Sunt aproape sigura ca n-o sa mai gasesc acumhee hee Vreau pentru la toamna..atunci cand incepe scoala pentru ca nu am ce face cu el acum laughing, dar caut de mult timp. multumesc :*

| Cigarettă a răspuns (pentru Ionelylovely):

:3.