| Sfinnx a întrebat:

Ce as putea folosi ca sa imi fac fata alba? [ machiaj pentru halloween].
cu pudra am incercat si nu merge. iar cu acuarle...mhm nu prea se vede

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un fond de ten foarte deschis.

| alessia5158 a răspuns:

Trebuie sa cumperi vopsele speciale pentru fata, nu orice! vezi aici :http://www.articoledepetrecere.ro/Vopsele-pentru-pictura-pe-fata/23.html

| Clarissaaz a răspuns:

Pai trebuie pudra aceea alba- alba! Nu stiu unde o gasesti dar cu aia te asigur ca merge 100%.

| AlexandraPink a răspuns:

Vopsele speciale pentru fata, sau un fond de ten cu acoperire mare intr-o nuanta cat mai deschisa.

| alexutzaa09 a răspuns:

Ai incercat cu faina?

| MagicButerfly a răspuns:

Ai incercat cu creionul alb de ochi?

| Sfinnx explică (pentru MagicButerfly):

Cum sa ma fac pe toata fata cu creion de ochi?!=]]]]]]]]]]]

| SusanAndrei a răspuns:

Ai putea incerca acuarelele pe baza de ulei... cu alea functioneaza happy