| Camelutsaa a întrebat:

Buna,TPU! Ce ceaiuri sunt bune pentru arderea grasimilor? Cum pot scapa de "aripioare"? Am 18 ani si 50 kg si am asa-numitele"aripioare". nu sunt foarte pronuntate. vreau sa scap de ele. ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Dacă vrei să slăbeșticu ceai, meriți să rămâi grasă pe vecie.
Ieși afară și aleargă, fă-ți un abonament la sală, mănâncă mai puțin. Dacă vrei să slăbești fără mișcare, îți urez cancer plăcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie sa slabesti.
Daca vrei sa scapi de "aripioare" fa mult sport si bea multe lichide.
Alergatul si mersul cu bicicleta/rolele te vor ajuta!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Dєєa a răspuns:

Uite aici sa scapi de aripioare:
http://www.feminis.ro/video/cum-sa-scapi-de-aripioare-56

Ceaiuri:
Ceaiul verde este antioxidant, te ajuta sa arzi grasimile dar daca nu -l combini cu dieta nu vei slabi nici un gram.

Ceai de urzica

Dar cel mai bun este ceaiul de slabit. se gaseste la farmacie.

Funda? :o3

| Piratul10 a răspuns:

Doamne tu vrei sa slabesti?
Ai 18 ani si 50 kilograme eu zic ca e bine.

| Camelutsaa explică (pentru Piratul10):

Nu vreau sa slabesc. Vreau doar sa scap de acele "aripioare". de ceaiurile de slabit am intrebat doar din curiozitate.