Întrebare recomandată | ovidiulittleartist a întrebat:

Salut, caut fructe, legume, ceaiuri pentru slabit (arderea grasimilor) pentru ca nu mai vreau sa obosesc asa repede sau sa inceapa poreclele.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Manaca multe mere, legume fierte, renunta la paine si dulciuri si bea ceai verde

| daηă a răspuns:

Păi mănâncă cât mai multe legume, dulciuri foarte rar, fă sport și nu mânca după ora 6.

| Ciuuf a răspuns:

Mananca multe nuci.winking

| Adeniy a răspuns:

Mananca macar o zi pe saptamana doar legume si fructe.Du-te la farmacie si acolo vei gasi.

| Monykka a răspuns:

Pai :
1) Daca bei 1 pahar de apa calda dimineata tipm de 1 luma vei avea rezultate mari puppy dog eyes...
2) Sa nu mai mananci dupa ora 8winking
3) Cauta la farmacie : "ceai pentru slabit" / ceai negru :*

| Giianina a răspuns:

Daca bei de dimineata,un ceai normal,de menta dar fara zahar, si in timpul zilei nu amesteci mancarurile intre ele, cum ar fi, daca mananci pireu, mananci doar pireu! Iar de la ora 20 :00 sa nu mai mananci nimic.Si un pic de sport nu strica! :*

| ovidiulittleartist explică:

Ciuuf cum sa mananc nuci alea ingrasa foarte mult...laughing)

| alyyalexandra a răspuns:

Buna,ai putea sa mananci ardei iuti ca iti ard caloriile...sau sa bei o jumatate de canita de otet de mere stins cu apa