| HeathLedgerForever a întrebat:

Ce considerati?! Sa fii inalt este o complexitate sau un avantaj? Eu am 1, 76 si nu suport chestia asta laughing!

Răspuns Câştigător
| XCooLGirlX a răspuns:

Sigur e un avantaj ai posibilitatea sa te faci mode... e o meserie buna si banoasa happy eu te pup happy si tot timpul sa fi mandra de tine :*

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Un avantaj, stiu ca unui manechin ii trebuie peste 170 cm.

| mihaelutzamy a răspuns:

Avantaj.vezi mai multe fata de cei mici.tu esti bine, gandeste-te ca sunt unii si de 2 metri, tu in cazul asta fiind scund fata de ei

| viotedy a răspuns:

Bineinteles un avantaj.multumeste naturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu suporti ca esti mic.

| DiamantulAuriu a răspuns:

E super sa fii inalt ai multe avantaje, eu am 1, 80 m

| Rëndark a răspuns:

E un avantaj.

| Skizzi a răspuns:

E un avantaj.

| Alexander5 a răspuns:

La 1.76 te crezi inalt? In ce lume cruda traim oare.....pai eu am 1.95 ( eu cum crezi ca sunt?) Tu la 1.76 esti OK!

| SmileForMe12 a răspuns:

Asta depinde si de cati ani ai tu.Dar eu zic ca este un avantaj mai mult, fiindca unele persoane si-ar dori sa fie intalte facand multe sporturi, dar din pacate, nu reusesc.:'(

| amalia_4624 a răspuns:

Nu cred ca e un lucru rau sa fii inalta. decat pitica...

| hiphopculture a răspuns:

Daca esti inalta, arati mai sexy happy

| SoulEater11 a răspuns:

Ambele.nu te ajuta sa fii neobservat, dar te poti descurca mai usor.eu am 10 ani si 1, 52 si nu ma deranjeaza.