| lharisse a întrebat:

E bine sa fi inalt? credeti ca e avantaj sau dezavantaj?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Dupa parerea mea e chiar bine sa fii inalt. Arati muult mai cool. Funda?

12 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Daca esti fata nu e prea bine sa fii prea inalta caci nu poti purta tocuri.
Dar daca esti baiat depinde.CAt de plinut esti, daca practici vreun sport.
Dupa parerea mea 1 75 e perfecthappy

| oanawww45 a răspuns:

Eu la a fi inalt nu mi se pare un dezantavaj. Adica eu mi-as dori sa fiu mai inalta petru modeling. E mai bine sa fii mai inalt decat scund.winking

| A12NDRA a răspuns:

Eu sunt cea mai inalta din clasa, am 1. 67. Uneori imi place, sunt prima la sport, cand trebuie sa lipeasca diriginta ceva undeva sus eu o ajut, etc... dar uneori nu imi place.Nu stiu acum sa iti dau exemple de ce, nu mai tin bine minte. Oricum sunt destule avantaje si destule dezavantaje.

| ErickEmil a răspuns:

E un avantaj caci introduci frica in ceilalti si este un dezavantaj din cauza bayjocurei sau a diferitelor inaltimi frate daca ai 2. 50 metrii esti bolnav

| cυρcαкє a răspuns:

Sunt si avantage si dezavantaje.

Avantaje:

-ajungi la multe lucruri
-poti fi bun ca jucator de baschet
-nu se prea iau copii smecheri de tine(asa credbig grin)
-deseori copii mai inalti alearga destul de repede

Dezavantaje:

-nu incapi pe usi sau dai cu capu de chestii inaltelaughing
-haine si mai ales papucii

Si astea cred ca sunt avantajele si dezavantajele.Nu stiu daca e bine sau nu, adica sunt avantaje si dezavantaje.

| TicTacUser a răspuns:

E un avantaj.si eu sunt inalta.parerea mea...pentru ca sunt fata.si nu numai a mea.ci la majoritatea fetelor este ca baietii inalti sunt foarte frumosi...si arata bine pe langa o fata inalta sau normala.happy. imi dai fundits pls?sad. am nevoie. pup si numai bine.

| deeutzy a răspuns:

E si un avantaj si un dezavantaj... avantaj: vezi bine la film...dezavantaj: esti luat peste picior pentru inaltimea ta

| Sshine a răspuns:

Eu zic ca e bine sa fii inalt laughing ajungi la rafturile de sus rolling on the floor asta fiind avantajul happy iar dezavantajul e spre exemplu, o fata da mereu peste baieti mai mici decat ea ( cum mi se intampla si mie waiting ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal.Ai crescut ca ai facut ceva sport. Exemplu:handbal, baschet etc.
Avantaje:ajungi mai sus in locuri inalte, cred ca poti fugi mai repede, poti sa te cateri mai repede pe un stalp drept;
Dezavantaje:nu te apleci repede, nu incapi in locuri mici(ex:nu incapi, comod, intr-un smart) si nu te cateri repede pe copac.
Avantaje:3 si dezavantaje:3

| Mesaroş_Suny-Alicia_1999 a răspuns:

Si eu sunt cea mai inalta....am 1.77 si e fain fiindca toata lumea imi soune ca as putea sa fou model+ ca talia mea arata mereu perfevt si pot sa mananc cat vreau sisincer, nu vad ca avantaj a fi scunda deloc! Oamenii frumosi sunt oamenii inalti! E fotomodel apreciat pentru frumusete ati vazut si sa aiba 1.50 sau 1.60?

| LoreOlivia a răspuns (pentru Mesaroş_Suny-Alicia_1999):

Olivia-Mai Barrett are 1.57 si e enorm de frumoasa

| madalina72 a răspuns:

Eu cred ca nu-i un dezvantaj