| Mariana155 a întrebat:

Ce masca pentru fata as putea sa folosesc pentru a avea un ten perfect? Fara cosuri si pete.

4 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

O masca naturala din alge marine http://forever-aloe-vera.eu/produs/578

Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyDorel a răspuns:

Masca lui Vendetta!

| Brigitta96 a răspuns:

Buna,eu iti recomand o masca de argila, pe care sa o folosesti o data pe saptamana. O prepari din praf de argila pe care o gasesti la farmacie pe care apoi o amesteci cu ou, lamaie sau altceva. Oricum scrie pe spatele prafului cum o prepari. Sper ca te-am ajutat.