| carelululu a întrebat:

Daca folosesc aneksol o sa scap de cosuri fara sa ramana urme o sa am un ten perfect daca nu spuneti-mi ce crema sa folosesc sa am un ten perfect da perfect nu altfel fara pete urme cosuri si spuneti-mi din experienta proprie

7 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Ciao! Eu am folosit Ichtiol, e o crema de culoare maro inchis si miroase cam urat, dar am scapat de ele.Bine,situatia mea nu era atat de grava, dar am auzit ca face efecte miraculoase, o gasesti in farmacii si nu costa foarte mult.O zi buna!

| EvaneSScence a răspuns:

De la Avene una de de la farmacie, pe la 50 de lei. e super buna.

Răspuns utilizator avertizat
| carelululu explică:

A bine mersi mai convins deci imi trec ca prin minune fara sa ramana urme?

Răspuns utilizator avertizat
| carelululu explică (pentru UnNumeCeNuExistă):

A pai si o sa treaca urmele