| Ioanamaria45 a întrebat:

Ce masti de par sunt bune pentru parul ars? Ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Niciuna, tunde ce e ars si foloseste masti de hidratare si pentru par degradat in functie de buget -> Syoss, Elseve, Gliss sau Morrocanoil, Kerastase, Wella daca stai bine financiar.
Nu uita ca un par ars arata nasol si neingrijit, cam ca o matura chit ca tu te ocupi de el.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă-i ars îl tai pur și simplu

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru parul ars, unica solutie ste foarfeca.
Nu, nu glumesc si nu te mint, dar un par ars este un par mort, care-i imposibil sa-l mai poti revigora vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca cu extract de foarfecă.

| Swae a răspuns:

Parul ars se tunde, poti folosi uleiuri hidratante ce se pun pe parul umed(stai departe de scalp) unul bunicel ar fi de la cosmia.