| Safiitu a întrebat:

Ce metode de crestere a sanilor stiti? As dori pe cai naturale, daca se poate.

7 răspunsuri:
| laraaaa a răspuns:

Uleiul de marar si tinctura de marar.

| BlackBVB a răspuns:

Hei stiu problema asta pentru ca si ai mei sunt in dezvoltare(serios, zici sa si-a cumparat keops teren pe mine si si-a facut pisamideleblushing)
poti purta pana ajungi la rezultatele dorite un sutien cu push-up
uite ce faci:poti face regulat exercitii pentru sani si poti aplica zilnic crema hidratanta si exista si o crema speciala pentru problema ta numai ca nu maai stiu cum se numesti dar o gasesti pe net
sper sa te ajute
bafta
fundita daca consideri ca merit...happy

| lplostonyou a răspuns:

Il pui pe iubitul tau sa ti-le maseze, este foarte natural, rezultatul e garantat happy

| B3lla a răspuns:

Mananca varza big grin

Răspuns utilizator avertizat
| lidiaR a răspuns:

Eu am incercat pastilele breast success de la www.breast-success.ro, iar rezultatele in cazul meu au fost foarte bune si se pare ca efectele au fost permanente.