| anonim_4396 a întrebat:

Buna,prieteni happy! Ma puteti ajuta cu niste metode(naturale) sau trucuri de crestere a sanilor?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Tinctura de marar. google iti va oferi mai multe detalii.

| ascovit a răspuns:

Cu exceptia operatiei de marire nu stiu metode cara sa dea rezultate. Masarea sanilor si tinctura de marar insa am auzit ca sunt bune... ( nu garantez nimic)

| Azµre a răspuns:

Nu există așa ceva! Numai chirurgical! Sau prin tratament hormonal!
Restul sunt povești! Cu mâncare, cu exercițiile, ele sunt pentru tonifiere cu totul și cu totul altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Iti recomand tinctura de seminte de marar
Tinctura se prepara din 20 de linguri de seminte de marar, care se amesteca cu 1/2 l de alcool alimentar de 70¡, dupa care se lasa la macerat 8 zile si se filtreaza. Se iau 3-4 lingurite de tinctura pe zi, intotdeauna dizolvata in apa. Tratamentul dureaza o luna si se reia la nevoie.
Te pup!

| nice67 a răspuns:

Trucuri? Nu cred poate aceasta, daca iti faci putin timp sa citesti.http://www.mamicamea.ro/......nilor.html
exercitiile fizice sunt cele mai eficiente. :)

| AnDreeYuTzAUsound a răspuns:

Stiu o fata care isi masa sanii cu sare umeda, asa i-au crescut ei.Acum nu stiu daca e chiar pe bune, mno. funda? big grin