| AnnePlatt a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta placa : http://www.compari.ro/......p45583363/
Ce placa mi-ati recomanda la un pret convenabil?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am placa de la Rowenta si este foarte buna, nu mai stiu exact cat a costat intre 70 si 100 de lei...verisoara mea are placa de la Philips si vad ca parul ei arata bine dupa ce asi da cu ea oricum Philips este o firma buna si nu cred ce te vor dezamagi produsele ei.winking

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun. Philips stiu ca e o firma buna la electrocasnice acum nu stiu cum o fi si la placi. Eu iti recomand mai degraba sa iti gasesti una de la Remington, Braun sau Rowenta.