| ramo25 a întrebat:

Ce parere aveti despre ro.bfashion.com? Ati comandat ceva de aici? la prima vedere hainele sunt ok iar preturile accesibile... astept sfaturile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, site-ul este de incredere si te poti baza pe faptul ca nu prinzi teapa si alte chestii. Eu mi-am cumparat acum vreo cateva luni o bluzita si mi-a venit in cateva zile noua si parfumata big grin. Stai fara grija!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Si eu aveam de gand sa intreb astahappy sper sa fie cineva care a comandat sa ne spuna cum e cu site-ul big grin

| Ionita_Maria_1981 a răspuns:

Comand mereu sunt impresiile fetelor si la ei pe site, sunt ok mai vin produse cu mici defecte dar returul e gratis. calitatea buna la acel pret, sunt multumita de produse dureaza o saptamana livrarea