| WizzArd3344 a întrebat:

Ce parere aveti despre Pandabuy? Ati comandat ceva? Pozele sunt reale? Dar preturile

6 răspunsuri:
| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Am comandat odată, este un mare scam. Nu recomand. Nici acum nu mi-a venit comanda.

| AndreiDenis128 a răspuns (pentru ANAMARIA4373873):

Ai o dovada ceva ca pe site scrie clar ca daca nu ajunge sau se pierde coletul trebuie sa le scrii si daca pot face ei ceva in potriva cu asta te ajuta sa iti dau bani la loc?

| ANAMARIA4373873 a răspuns (pentru AndreiDenis128):

Hei! Bănuiesc, dovada comenzii este confidențială și nu o pot arata necunoscuților, scuze!

| sparcatordebuci69 a răspuns (pentru ANAMARIA4373873):

DUPA CE DAȚI COMANDA O SA INTRE IN Ware house de acolo puteți prelua comanda, daca nu va vine comanda contactați agentul său dați refound la produs

| sparcatordebuci69 a răspuns:

Nu e scam dar e unpic mai complicat, și vezi să găsești un spreadsheet bun

| AndreiDenis128 a răspuns:

Atunci cum poti sa imi justifici tu sa nu comand dupa pandabuy? Iti explic eu cum, ascuzi tot ce este cofidential chiar daca nu apare nimci despre nume sau ceva in warehouse sau unde ai tu comanda, plus sunt dovezi si dovezi pe internet cu cursul full. In final de asta trebuie sa citesti forumul de la ei deoarece este posibil ca coletul tau sa fie oprit la vama sau sa se fii pierdut iar daca sunt sanse de gasire ei ti-l pot gasi si plus de asta daca nu ii conctatezi nu poti avea un raspuns final.