| aAnastasiaA a întrebat:

Ce părere aveți despre hainele de pe sinsay? Având in vedere ca sunt prețurile foarte mici, se poate sa regret calitatea unei haine cumpărate?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Sun ok daca iti asumi ca o sa le porti de cateva ori ( maxim 2-3 luni ).

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Dar mai dai si de haine care rezista mai mult. De exemplu am primit cadou o jacheta de la sinsay in octombrie si m-a tinut pana in prezent. Nu s-a rupt nimic la ea inca. Si mi-am mai cumparat eu de la ei inca o jacheta de blugi. O am de un an si ceva. Si inca mai tine. Daca esti familiarizat cu materialul, poti gasi haine bune si la preturi mici.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineintles ca nu te poti astepta la calitate, cand preturile sunt atat de mici.

| SuNaM a răspuns:

Da, este o loterie. Depinde foarte mult de haina. Uite, i-am cumparat prietenei mele doua tricouri de acelasi tip. Unul dintre ele dupa prima spalare a inceput sa aiba scame iar cealalat inca il poarta de 3 luni si a fost spalat si respalat si nu are nimic. E vorba de lot.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Buna,sunt destul de ok hainele, acum depinde ce iei.
Unele rochii sunt cam transparente

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Unele dintre ele sunt faine. Ca material. Altele nu rezista mult. La 2-3 spalari deja se fac "de stat prin casa". Intelegi tu.