| Eoop23 a întrebat:

Ce parere aveti despre vopseaua Syoss violet inchis 3-3.Iese bine aceasta nuanta?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai daca ai parul inchis la culoare sau esti deja vopsita intr-o nuanta inchisa, nu iese chiar violet, o sa ai doar niste reflexii violet care oricum dispar in cateva saptamani pentru ca vopselele de la Syoss sunt proaste laughing

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
daca ai parul inchis nu o sa iasa chiar culoarea de pe cutie, insa am auzit pareri bune despre vopseaua Syoss asa ca asper sa iti iasa bine.

| mona a răspuns:

Depinde cat de inchis ai parul la culoare, cu cat parul e mai deschis la culoare cu atat mai bine iti va iesi nuanta de violet inchis

| Kasia a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti cumperi vopsea syoss pentru ca nu e buna de nimic si pur si simplu iti curge de pe par la fiecare spalare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mergi la beauty salon si precis va fi super

| Resurrection a răspuns:

Daca iti decolorezi parul o sa se vada destul de violet. Altfel o sa se vada doar in lumina puternica

| Cherilyn a răspuns:

Depinde si de tipul de par, de cate ori a fost vopsit.
Pentru rezultate cat mai bune, eu iti recomand sa te vopsesti la salon, chiar daca dai cativa bani in plus. happy

| rarress a răspuns:

Orce om are pareri diferite. asa ca unu poate sa zica ca ii place, tu vopsesti apoi iti dai seama ca nu arata bine tongue