| ClauditzaThaClau a întrebat:

Hey.Ce parere aveti de vopseaua de par de la L ` oreal Casting? Este buna? Mi-am placea nuanta ciocolata neagra de la ea ...stiti cu iese pe par ( mai desschis sau mai inchis ca pe cutie?)Funda.multuu

4 răspunsuri:
| VivyAne a răspuns:

Culoarea este foarte frumoasa,ai gusturi bune.O vecina tocmai si-a facut parul cu aceasta culoare si a iesit superb, iese cam asa pe cutie(depinde ce culoare are parul tau natural). Daca ai parul blond iese superb, daca il ai saten iese bine, daca il ai brunet iese bine, iar pe roscat iese maro. Sper ca te-am ajutat.

| ClauditzaThaClau explică (pentru VivyAne):

Da m-ai ajutat ..mai am o itrebare ..aceasta vopsea daca nu are amoniac se ia la fiecare spalare (adica ramane in apa ca nuantatorl? )

| VivyAne a răspuns (pentru ClauditzaThaClau):

Nu prea stiu.Nu cred ca se ia, doar e permanenta, nu?

| ClauditzaThaClau explică (pentru VivyAne):

Nu aceasta e semipermanenta..aceea de la syoos e permanenta