| anonim_4396 a întrebat:

ce parfumuri de la SEPHORA imi recomandati sa ii cumpar unei profesoare cu grad mare. adica un parfum care sa aiba un miros placut, dar pentru o varsta mai inaintata 45-50 ani. nici sa fie de pustoaica, da nici de baba. :* multumesc! funda.

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le intrebi pe tipele alea care vand, se pricep. Si mie mi-au recomandat un parfum pentru. prietena-mea si a fost destul de incantata, adica de cand ii l-am cumparat tot cu el se da happy
Gucci guilty miroase bine.