| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfum sa ii iau unei profesoare care o simpatizez? vreau ceva de la sephora gen: givenchy, gucci.dar nu stiu care ar putea fi pentru varsta ei, adica sa nu fie de pustoaica (are 50 ani ) Multumesc! funda :*

6 răspunsuri:
| diamar a răspuns:

Pai,incearca C. Dior-J'adore. Miroase divin, si este foarte rafinat si fin, deci cred ca ar merge.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru o profesoara, mai ales daca e un cadou individual, eu zic sa ramai la flori.

| Azµre a răspuns:

Eu zic sa nu iei parfum pentru ca nu stii ce gusturi are, mai bine ii iei altceva. Un tablou, un bibelou, chestii din acestea, nu parfumuri...

| bombonica22 a răspuns (pentru Azµre):

Da dar are un grad mare ...si nu cred ca i-ar placea cadouri de genu'...

| Azµre a răspuns (pentru bombonica22):

Crede-ma ii plac mai mult astfel de cadouri decat parfumurile! mai ales ca e in varsta daca ii cumperi un bibelou ceva sa nu zic poate ii iei un iisus rastignit pe cruce din argint asta daca stii ca e credincioasa o dai pe spate. Goblen-nuri iarasi.

| hereo a răspuns:

Givenchy albastru.