| danceisme a întrebat:

Ce pot face pentru a avea unghii mari, tari si sanatoase? Eu mereu mi le las sa cresa dar dupa 2-3 zile mi se rup... fundita!:*:*happy

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Dăţi pe fiecare unghie în parte cu zeamă de lămâie, iar apoi cu ulei de măsline(poţi folosi un disc demachiant)
Fă lucrul acesta odată la 2 zile.
Apoi vezi că mai sunt nişte soluţii pentru întărirea unghilor de la Farmec, am auzit că sunt foarte bune!
Succes!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tyna90 a răspuns:

Foloseste intaritorul de la mavala, il gasesti in farmacia SensiBlu, cost in jur de 60 ron. te dai de 2 ori de saptamana, sau de fiecare data inainte de oja.

| Paul008 a răspuns:

Sa le bagi in apa cu zagarbig grin