| gingergirl1 a întrebat:

Ce pot face sa-mi creasca parul mai repede?
Am auzit ca daca il ti stans in coada impletita creste mai repede,e adevarat?
Daca nu, ce as putea face?
Fundita happy

Răspuns Câştigător
| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Cum ii ai:subtire sau gros? daca ii ai subtire ar trebui sa-ti creasca foaartee repede! si daca ii ai gros iti recomand sa folosesti sampon cu ulei de masline eu am parul gros si ma spal cu de ala si asa de repede imi creste parul! fundita?

5 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Mananca sanatos.
Hranesteti parul prin masti de par.
Parca uleiul de ricin mai era bun pentru cresterea parului, a unghiilor...

| Katoky a răspuns:

Poti folosi niste extensi sau daca il ai cret sau odulat poti gasi pe cineva care are o solutie ceiti face parul sa stea lins 3 luni(a incercat o colega dea lui mama)dar costa 1 milion si 50lei

| kx123 a răspuns:

Da, este adevarat. La mine asa a functionat.

| AlAleAlex a răspuns:

Uita-te la TeleShoping si acolo este o solutie de crestere a parului.Cumpar-o si o sa vezi ca o sa-ti creasca.Asa am auzit de la un prieten.

| Gaspar_Andreea-erika_1991 a răspuns:

Sa ai rabdare