| adina_6125 a întrebat:

Buna TPU:*ce spray impotriva caldurii imi recomandati?(in afara de cel de la syoss pentru ca l-am incercat)mersi:*FUNDITA

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Http://reviews.katrina.ro/spray-protectie-termica-trend-it-up-balea-dm.html
Eu asta folosesc. Este 9 lei 150 ml si se gaseste in magazinele DM Real. Nu ai precizat orasul din care esti asa ca am dat un raspuns pentru capitala.

| mmary a răspuns:

Cel de la Kallos este cel mai bun! Au o gama variata de produse nu trebuie decat sa geseti ceea ce ti se potriveste documentandu-te pe Internet sau cerand sfatul unui vanzator. Eu folosesc produsele acestea de 4 ani si sunt foarte incantata in primul rand: protejeaza foarte bine parul impotriva caldurii, nu incarca parul si da da un luciu formidabil parului.Folosete-l cu incredere!