| JustRisa a întrebat:

chiar daca am parul ondulat, dupa ce ma spal si se usuca, are foarte mult volum si de aceea prefer sa il fac cu placa(de indreptat) astfel incat sa fie ondulat, dar cu mai putin volum. Cum sa il fac ca sa se vada suvita cu suvita? Pana acum nu prea aveam rabdare si iesea ceva, dar apoi parea drept. Nu vreau videoclipuri, doar explicati.

2 răspunsuri:
| IuseinLavinia a răspuns:

Pai incearca sa te tunzi sa iei putin din volum si dupa aia perieti parul cand faci ebaie nu dupa. Si dal cu o ceara de par.

| vasiliustefan98 a răspuns:

Buna,poate o sa ti se para ciudat ca un baiat iti spune asta, dar si sora mea era in aceeasi problema ca tine, ea il ondula suvita cu suvita si apoi il umezeai putin!
Daca ti-am fost de folos...te rog sa ma ajuti sa fac 100 de like-uri la pagina asta https://www.facebook.com/pages/The-Renaissance-Football/578069398949001
P.S Nu vreau funda, doar sa ma ajuti cu pagina!