| AndoneAndru a întrebat:

Chiar daca multi incearca sa scape de brunet, eu as vrea sa imi vopsesc parul dar nu stiu exact daca va merge! Am mai incercat odata sa ma vopsesc brunet dar nu s-a schimbat cu nimic, in afara ca pe lateral eram cam violet(doar la soare se observa), imi recomandati un produs anume?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce culoare este parul tau natural/culoarea ta de acum si ce ai folosit si cate minute ca sa te faci brunet?

| AndoneAndru explică:

Parul meu e brunet. Pro

| AndoneAndru explică:

Parul meu e brunet. Produsul nu il mai stiu exact, am stat 30 minute!