| DeathlyScream a întrebat:

cine stie vreo crema sau ceva pentru negrul din jurul ochilor?sad .....nu imi place deloc e ceva gen panda laughing va rog chiar nu suport sa am negreala in jurul ochilor si nu stiu cum sa scap de ea! straight face (dau funda desigur)

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Stiu ca merge cu lapte rece aplicat frecvent pi ochi(adica putina vata imbibata in lapte rece crud)si aplicata pi ochi ca o compresa

| Neacsu_Mariana_1958 a răspuns (pentru IngerulSiDraculTau):

Eu am negru in jurul ochilor tot timpu nu de la nedormit

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru Neacsu_Mariana_1958):

Stiu poate fi o afectiune la rinichi, viermisori sau chiar de la machiaj...nu trebuie sa fie neaparat de la oboseala.

3 răspunsuri:
| oanagfjhfiug a răspuns:

Acel negru din jurul ochilor se numeste cearcane si apar din cauza ca nu ai dormit. Nu ai ce sa le faci. Singura solutie este sa dormi mai bine. funda?