| Диана a întrebat:

Buna all. De ceva timp mi-au aparut pe fata, in jurul ochilor niste puncte albe. Nu se vad aproape deloc, dar ma enerveza pe mine. laughing Stie cineva ce ar trebui sa fac ca sa scap de ele? Si da, o sa merg si la dermatolog. laughing
Ma gandeam ca m-ati putea ajuta cu niste sfaturi.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| jocuri888 a răspuns:

Intreaba un dermatolog pot fi puncte de grasime pot si si altceva nu te alarma daca se fac mai mari si vizibile du-te la dermatolog si o sa iti dea un tratament sa scapi rapid de eletongue

| CB a răspuns:

Sunt puncte de grasime. dispar singure dupa o anumita perioada.