| anonim_4396 a întrebat:

Cremele impotriva vergeturilor sunt bune?
Stiu ca nu pot disparea, dar dupa un timp nu se vad aproape deloc daca te faci cu crema? Dau FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Cremele ajuta la estomparea lor cat de cat, cum ziceai si tu nu le face sa dispara in totalitate.Incearca untul de shea pe o perioada mai lunga de timp.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
cremele antivergerturi nu sunt pentru estompare ci pentru prevenire ( cand ti o cura sau cand incepi sa te ingrasi arunci o folosesti), eu acum sunt la cura si folosesc de la gerovital plant - crema restructuranta antivergeturi - o folosesc de aproape 2 luni si mi se pare destul de buna, iar pentru estompare ( nu inseamna ca dispar complet, ci nu mai sunt asa de vizibile), am citit ca bitterul suedez si untul de shea sunt destul de bune. Mai citisem undeva printr-o revista ca zatul de cafea e bun pentru restructurarea pielii adica si pentru estomparea vergeturilor. Succes

| mona a răspuns:

Bani dati in vant...ce bine ar fi sa fi fost,, cremele,, solutia ideala

| Andreea_7542 a răspuns:

Www.uleideargan.com foloseste ulei de argan pentru asta am o prietena care a nascut si avea niste vergeturi oribile si acum arata super bine