| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

O crema care a dat rezultate impotriva vergeturilor / le-a estompat, imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
| Thisistheanswer a răspuns:

Da,sigur ca exista.Dar aceasta crema nu se gaseste la noi si se comanda doar printr-un consilier.Eu sunt consilier pentru un stil de viata sanatos, si este o crema care confera pielii netezime si catifelare, contine: 62% gel de aloe vera,ulei de jojoba,colagen,elastina, alantoina, vit C si E, acid oleic, lanolina, ulei din sambure de caise.Actioneaza eficient ca :hidratant,tonifiant,conditionat,emolient,protector pentru maini si corp,antiinflamator si cicatrizant. Se utilizeaza pentru:intretinerea pielii,tromboflebite,varice, hemoroizi, zona zoster, cicatrizarea ranilor, acnee, masaj regenerator.

| cflori a răspuns (pentru Thisistheanswer):

Si cum se numeste?

| Thisistheanswer a răspuns (pentru cflori):

Lotion.Crema albastrahappy, dar cum am specificat, nu se gaseste la noi in Romania, doar prin comanda unui consilier, deoarece toate aceste tratamente naturiste vin din America-Arizona.