| deea4u a întrebat:

cu imi pot facee parul bucle?big grin tinand cont ca nu am ondulator, si nici placa subtire?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| RloveR a răspuns:

Poti incerca si moate de hartie
http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=channel
:X

17 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

1.Cu bigudiuri.

2. Urmareste instructiunile din acest video.Este chiar tare metoda aceasta. http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=player_embedded

| missbee a răspuns:

Încearcă bigudiuri pentru bucle, sau împleteşte-ţi codiţe ca să îl ai creţ.
Bigudiurile cred că ştim toate cum se folosesc, le iei atât de mari cât vrei să fie buclele, deci nu e mare filosofie. Doar să nu le strângi prea tare şi să îţi degradezi firul de păr. Sunt mai sănătoase şi mai practice decât placa de îndreptat sau ondulatorul. Dai cu fixativ după ce le scoţi, şi te ţin cel puţin o zi. În stare perfectă. Pe când cu ondulatorul nu-i aşa.

| Poinsettia a răspuns:

Bigudiuri sau daca n-ai bigudiuri, fa-ti bigudiuri din hartie. Se poate;), te invata aici: http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/79/WoZ2QGq0n4A

| fluturas a răspuns:

Bigudiuri aibatting eyelashes?

| adelina_5429 a răspuns:

Da il poti pune pe bigudiuri sau http://www.youtube.com/watch?v=pQe7CYdnJTk bafta:)

| deea4u explică:

Nu am bigudiuricrying

| deea4u explică:

Va multumesc pentru toate raspunsurile:X

| Rox_3754 a răspuns:

Cu bigudiuri si nici nu-l mai arzi big grin

| Ally.Bee ♀ a răspuns:

Pune-l pe bigudiuri. happy

| Quiss a răspuns:

Cu bigudiuri.

| irinuca_6056 a răspuns:

Incearca cu bigudiuri... chiar arata bine si nu ti se degradeaza parul...succes!

| ioana_5584 a răspuns:

Buna! hey nu iti trebuie neaparat ondulator sau placa. poti incerca cu bigudiuri si fixativ sau cu spuma de par.si se pot face si cu placa de par groasahappy

| Muffins a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A merge foarte bine. Am experimentat pe varamea si i-o tinut aproape o saptamana:) bafta

| inutsa a răspuns:

Cu moate. dar daca nu ai poti face fasii din carpe si iti undulezi parul fara sa il arzi...iese super :X

| Deyu_2596 a răspuns:

Cu bigudi`uri sau cu moatse big hug :*