| LCD a întrebat:

Cum imi pot ondula parul fara sa ma folosesc de ondulator sau presa... presa nu e subtire, deci nu pot face bucle cu ea, iar ondulator nu am... :-ss

5 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Cu moatze, adica niste fasii de material de 1, 5 cm pe 10 cm, la mijlocul carora infasori un pic de hartie, rulezi apoi parul pe partea cu hartia si cand ai rulat toata suvita de par innozi capetele fasiei de material! Iti pui moatele de seara dupa baie pe parul sters bine cu prosopul si le scoti dimineata, sa vezi ce zulufi o sa descoperi!

| Lale_2033 a răspuns:

Poti incerca cu bigudiuri sau sa-ti faci codite impletite, dupa ce il desfaci il dai cu putina spuma si e gata.

| rabbit a răspuns:

Bigudiuri...depinde de ondulare...eu uneori obisnuiesc sa imi pun spuma in maini si sa frec parul si iese cv mistohee hee mie imi place big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu