| anonim_4396 a întrebat:

Cu toate ca am 20 de ani si sunt fata tot cresc in inaltime si am niste dureri foarte mari de genunchi si mijloc.Este normal sa mai cresc in inaltime? Ati avut dureri de crestere? Funda multumesc

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu cred ca te dor genunchii si mijlocul fiindca te dezvolti! doamne.adica tu cresti vaznd cu ochii sau cum vine asta?raised eyebrows nu inteleg.mergi la doctor.bafta!

| malina92 a răspuns:

Mda. interesanti suntem noi oamenii, mereu gasim ceva rau in noi, eu ma pling ca nu mai cresc desi am aproape 20 ani, altii se pling ca cresc prea mult...parerea mea este ca trebuie sa ne obisnuim cum suntem dati de la Dumnezeu.iar in privinta problemelor cu durerea consulta medicul numaidecit, nu trebuie sa te joci cu problemele de sanatate

| adiMTX a răspuns:

Eu cred ca nu este normal. dar daca ai parintii inalti poate fi posibil.iti recomand sa consulti un doctor.