| Andrellicious a întrebat:

Buna tpu.cum ma sfatuiti sa ma tund? am parul mediu,drept, rar, lipstit de volum.Eu ma gandeam la un bob mai lung, fara breton.Am fata putin ovala si nasul putin borcanatNu as vrea o tunsoare care sa necesite in permanenta placa..so ce pareri aveti? oricum voi intreba coafeza cum e mai ok, dar poate stiti si voi.

Răspuns Câştigător
| AleeDreamss a răspuns:

Poti incerca o tunsoare in scari, cu sau fara breton. La coafor, persoana care te tunde ar trebui sa stie ce tunsoare ti s-ar potrivi si te-ar avantaja din mai multe puncte de vedere. Daca vrei ceva anume, poti incerca sa cauti pe Internet o poza pe care sa i-o arati coafezei.

3 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

Eu te-as sfatui sa te tunzi cam asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres
** TE VA AVANTAJA...** Sper ca te-am ajutat, o seara placuta.

| BIOO a răspuns:

Buna seara! In primul rand ti-as recomanda sa oferi mai multa atentie podoabei capilare in sensul de a folosi produse destinate cu sfintenie. Iti dau un sfat si sper sa-l iei in considerare (poate vei observa in postarile mele ca sunt PRO produselor BIO de orice tip si CONTRA chimicalelor). Fa un efort si ia-ti o masca de par regeneranta cu ulei de masline BIO Krauter si un sampon pentru volum + stralucire, cu musetel BIO Krauter! Daca vei folosi aceste 2 produse, ma vei pomeni! Este testat si cu rezultat + nu v-a mai trebui sa te tunzi! Daca doresti sa-ti ofer info cum sa-l iei mai ieftin, contacteaza-ma si te voi servi cu incredere si placere! O seara minunata!

| Areen a răspuns:

Dadaa.