| Silyca a întrebat:

Cum sa ma tund? 162 cm nu sunt gras sunt inspre slab am 49 kg am culoarea parului ca Justin Bieber, culoare ochilor tot ca Justin Bieber si ma gandeam sa ma tund cum e tuns el in videoclipul mistletoe. Voi ce parere aveti cum sa ma tund sau daca aveti niste siteuri unde pot sa-mi pun poza si sa probez frizuri.

11 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Exact asa sa faci cum ti-ai propus! O sa arati un pic mai naspa decat poza de la avatar! Succes laughing

| CristinaElena96 a răspuns:

Mai,ce aveti cu bietul baiat:))?
sincer cred ca ti-as recomanda mai bine: http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si chiar speram sa nu zici ca o sa te tunzi ca el straight face.

| Silyca explică:

Poza e facuta in photoshop iti place aaa? Mai astept pareri laughing

| Silyca explică:

Bai Vlad sunt baiat de ce sa imi fac asa ceva? Ai avut ginionul de a incerca si imipropui si mie nu multumesc!

| Silyca explică:

Dea daca imi explici tu de ce ar trebui sa mor si argumentezi tot tot tot si spui si din ce motiv.Ma duc si ma sinucid.Te rog foarte mult si frumos spune-mi si tu ce am cerut mai sus!

| Silyca explică:

Meltumesc Lory!

| summergirl25 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine sa te tunzi ca Justin Bieber.

| HellGirl0 a răspuns:

Mai bine mori. happy

| Stefan_Vlad_1991 a răspuns:

Fa-ti si o operatie de sex ca nu e prea tarziu si o sa fi exact ca el.

| Ghiozdan a răspuns:

Sa te faci cheala.