| Andreea_Deea_1995_mrWy a întrebat:

Cum ziceam în alta întrebare unde nu prea m.am lămurit am o rochie bleumarin.e cu bretele subțiri și nu are cine știe ce model, niște flori foarte mici tot bleumarin și e pana la genunchi. Vreau niște pantofi și nu știu ce culoare.

Răspuns Câştigător
| GoLoveYourself a răspuns:

Uite aici niste idei:
Pantofii negri merg la orice.
Pantofii albi s-ar vedea chiar dragut.
Cei crem (nude) iti fac picioarele sa para mai lungi.
Sau ai putea alege niste pantofi intr-o nuanta de albastru, poate gasesti chiar bleumarin.
Bafta la cumparaturi.

4 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Sande negre cu toc..eu asta mi-as lua:*

| anameoow a răspuns:

Nude sau rosii, daca vrei sa iesi in evidenta.Cu rosu ti-ar iesi un contrast foarte dragut dintre cald si rece

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Pantofi negri, albi, bleumarin.

| Raicu_Gabriela_1992 a răspuns:

Nude sai negri