| Roxana1990 a întrebat:

big hug Am fost saptamana. trecuta la bronzat, si acum mi se duce pielea, si arata foarte urat sad. Ce as putea face in privinta asta? Ajutoor! Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Intri in dus, si daca ai [daca nu iti cumperi] un burete tare si sa aiba 2 blaturi.Cel de sus zimti [dar nu de sarmalaughing sa fie de burete dar sa aiba zimti} iar cel de jos sa fie fin.Si nu dai cu sapun te speli cu gelul de dus pentru ca acesta hidrateaza pielea.Si o sa se duca apoi te clatesti si mai dai odata tot cu gel de dus dar cu partea fina. P.S:Aiii mareee grija sa nu te frecii tare taree...Sa fie placut iar dupa ce ai facut dusul trebuie neaparat sa te dai cu lapte de corp sau o crema ceva care o folosesti pentru corp. XoXo

| Buffulete a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si a aratat suer naspa dar eu apoi m-am mai dus odata sa ma bronezez pe partea unde eram bronzata am acoperito cu o esarfa sau poti merge la solar dar nu e foarte bine sau iti iei bluze sau tricouri unde sa nu se vadsa partea dusa a pielii. funda?