| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Am fost la plaja si m-am bronzat c-am tare. si acum. mi se duce pielea crying. cum pot sa o fac sa se duca cat mai repede.

Deoarece arata urat oh go on sad.

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Roxidd19 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...sad Si, am batut un albus de ou pana ce sa facut spuma si dupa aceea m-am dat cu el pe spate si in zonele arse.el mi-a calmat pielea si mi s-a dus mai repede jos. Sau daca vrei cu iaur si lapte, sunt ff bune:*
Succes:*

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa dus des si da-te cu crema hidratanta, ce nu se cojeste se regenereaza.

| Mynewlifestyle a răspuns:

Foloseste iaurt chiar e folositor sau laptetongue