| Didi130898 a întrebat:

Buna TPU :d :* am nevoie de ajutor. happy duminica merg la o nunta si nu stiu cum sa ma machiez big grin am rochia roz cu negru. am pantofii negri si poseta neagra happy parul vreau sa il fac intr-o parte cu bucle si cu un trandafir roz, dar nu stiu cum sa ma machiez thinking m-am gandit sa amestec roz cu negru big grin dar am incercat azi laughing si nu-mi prea place cum thinking pls. idei. video ceva :*:* va pup big hug si mersii mult :* Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Conteaza si culoarea tenului si a parului, dar totusi, ma gandesc ca ti'ar sta bine cu o combinatie de argintiu cu roz, creion negru, rimel negru si un gloss roz in ce nuanta crezi tu ca ar merge cel mai ok. happy Bafta, sa fii cea mai frumoasa :*

5 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Gasesti aici cateva idei, ai si video in care sa vezi cum se aplica machiajul. potrivite ar fi culori ca lila, auriu, gri, bronz, bleumarin. http://www.frumusele.ro/Frumusete/Machiaj

| Ancuta7878 a răspuns:

Un fard rozz. :-x si fa-te cu rimel si creion ( creion putin mai strident ) kiss

| MillzBya a răspuns:

Cu placere happy

| Didi130898 explică:

Multumesc fetelor :* toate variantele imi plac big hug va pup :*

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

Incearca sa iti faci ochi de pisica :-p adica cu tus sau creion (eu reconad tus) iti faci o codita in sptale ochiului ceva in genul:http://www.planificarenunta.ro/Costume-mire_--ig4663.html dar in loc de auriu pune roz :-d e elegant si in acelasi timp ff sofisticat :-p pe buze ai putea pune un ruj/gloss roz
bafta la machiaj :-* sper ca ti.am fost de folos;;)
P.S: sa fii cea mai frumoasa >:d