| Anonim_8992 a întrebat:

pe 27 mai am banchetuu`love struck si debea asteptlove struck
mi-am cumparat rochita si pantofihappy
stiu cum sa`mi fc parul dar nu prea stiu km sa ma machiezthinking
am cateva idei dar nu stiu sigur.
ok sa va zic ceva de rochie este roz ciclam si are putina dantela neagra, pantofii sunt negri. m`am gandit sa ma machiez cu 3 nuante de rozhappy
voi ce ziceti. a da si gentutsa este neagrabig grin
mersi dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Buna [love struck] pai laq ochii te vei face roz si coturul ochiului negru ( cu creion pentru ochi ) si te dai cu rimel iar la buze te vei face un roz un pic inchis ar in obraji un roz f deschis. te pup [love struck] ciao :*:*

4 răspunsuri:
| Bashiix3 a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......il+nou.jpg cam asa si vei arata perfect;)

| brainless a răspuns:

3 nuante de roz? Putin roz nu strica, dar parerea mea e ca exagerezi putin. Incearca smokey eyes, cred ca te-ar prinde bine happy

| Anonim_8992 explică:

Asa ma gandeam si eu:*
mersi multlove struck

| Anonim_8992 explică:

Multumesc Ana;*