| Lexiiie a întrebat:

big grin maine am festivitatea de premiere. cum as putea sa ma farde, astfel incat sa imi scoata in evidenta ochii. mentionez ca am ochii mari si caprui si port ochelari big grin dar sa nu fie foarte strident ca sa nu fiu luata drept :pitipoanca"

Răspuns Câştigător
| Aceeasieu a răspuns:

Culoarea caprui nu te conditioneaza in nici un fel, spre deosebire de ochii verzi sau albastri, care sunt mai bine accentuati prin folosirea culorii complementare roz si respectiv portocaliu. Prin urmare, poti experimeta culori precum maro, roz, mov, albastru verde, auriu.

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer nu vă înțeleg ce faceți la premiere? Parada modei?

| fffandreeea a răspuns:

Http://www.evaclub.ro/......accesibile - cred ca ti-ar sta bine:)