| SmileForMe12 a întrebat:

Cum sa-mi pun ochii caprui in evidenta? Fara machiaj prea strident, am doar 14 ani. happy

6 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Eu am ochi caprui care au usoare nuante verzui in lumina. cel mai bine imi sta atunci cand ma machiez cu nuante de verde sau cu maro. maro-ul da cel mai bine cu ochii caprui, de obicei pun maro mai deschis spre interiorul pleoapei si maro mai inchis spre exterior.

| KatlynKim a răspuns:

Poti sa aplici putiin machiaj maro pe pleoapa, dar putin sa fie si doar pe pleoapa laughing si eu am ochii caprui si fac acelasi lucru si arata bine. Poti sa te dai cu rimel. Nu iti recomand sa te dai cu, creion negru in partea de jos a ochiului. Asta o sa iti faca ochii sa para mai mici. Baftaa.

| MihaelaCaty a răspuns:

Cu rimel si creion de ochi...

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Incercati va rog frumos sa va folositi de inteligenta si de ratiune ca sa deveniti cu adevarat fericita! Fiindca,daca veti avea cei mai frumosi ochi din lume dar nu veti fi fericita cu adevarat, v-ati gandit cum va fi viata dumneavoastra astfel? Ati putea trai cu niste ochi frumos conturati, daca n-ati cunoaste fericirea? Ce fel de viata ar fi aceea?
Solomon a spus, pe buna dreptate:,, Femeia frumoasa dar fara minte, se aseamana cu un inel stralucitor pus in ratul unui porc"!

| Cristian20034 a răspuns:

Iti dau eu un sfat
1.du-te la ai taii si spune-le asa:sunt o mica **** care vrea un pulandel
2.aruncati pc-ul pe geam si
3. taieti si netu

| SmileForMe12 explică (pentru Cristian20034):

Iti dau eu un sfattongueune mana pe un Dex si opreste-te din a mai suge ****