| DiidiiDuuda a întrebat:

Daca este cineva din Suceava care ma poate ajuta, unde gasesc in Suceava, Radauti mai exact, o camasa de aia cu le-a dat Catalin Botezatu fetelor de la NEXT TOP MODEL? De baieti? puppy dog eyes Fundoi.

Răspuns Câştigător
| ChristinaGM a răspuns:

De la magazinu general peste drum incearca acolo, eu acolo am vazut.

9 răspunsuri:
| o3oDYAo3o a răspuns:

Habarnam daca in Suceava exista dar am vazut la H&M happy

| o3oDYAo3o a răspuns:

Da la H&M in mall daca exista si separat, atunci si acolo ca e tot aia.

| o3oDYAo3o a răspuns:

Se mai gasesc si la Stradivarius dar la H&M se gasesc exact ca acolo, stiu ca mi-a atras mama atentia cand le-a vazut si a spus ca sunt exact ca la Next Top Model...

| RoyalLuxury a răspuns:

Uita-te pe site-ul lui. Daca o gasesti acolo, fa o comanda si iti ajunge acasa in 24 ore. http://www.cbstore.eu/

| DiidiiDuuda explică (pentru RoyalLuxury):

Eu nu vreau de pe site la el big grin eu vreau din magazin.

| RoyalLuxury a răspuns (pentru DiidiiDuuda):

Sa inteleg ca vrei sa le probezi. H&m gasesti la Mall la Iulius Mall. Este pe partea staanga unde a fost inante patinuarul.

| DiidiiDuuda explică (pentru RoyalLuxury):

Vreau sa imi cumpar big grin si eu si o colega, dar in radauti nu se pot gasi?

| frumusica19 a răspuns:

Prin centru la noul magazin incearca!