| LoveJustinB a întrebat:

Cand incepe next top model by catalin botezatu!?

Răspuns Câştigător
| AdRiAn29DarK a răspuns:

Depinde la ce oras te referi
Eu ti le dau pe toatetongue
27 maiOradeaora 18:00 - Casa Tineretului - Calea Cazaban nr. 49
28 maiSatu Mareora 11:30 - Palatul Copiilor - Bd. Traian nr. 18-20
28 maiBaia Mareora 18:00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Bd. Independentei nr. 4
29 maiBistritaora 11:30 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Strada Alexandru Odobescu nr. 3
29 maiTargu Muresora 18:00 - Hotel Plaza - Piata Trandafirilor nr. 46-47
30 maiSibiuora 16:00 - Casa de Cultura a Studentilor - Calea Dumbravii nr. 34A
2 iunieCaracalora 17:00 - Casa de Cultura Radu Serban - Strada Cuza Voda nr. 10
3 iunieSlatinaora 16:00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Strada Independentei nr. 1
daca vrei sa concurezilaughing

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Emisiunea in toamna, participa o prietena de`a mea.

Preselectiile in schimb, s`au inchis.

| Angelik_6250 a răspuns:

Dupa burlacul va incepe burlacita apoi next top model...cam prin toamnasad

| gabi1994 a răspuns:

La toamna

| Diana3 a răspuns:

La toamna.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

La toamna

| adilazar98 a răspuns:

La toamna