| Mariuca4562 a întrebat:

De curand am achizitionat un giozdan simplu.As vrea sa stiu cum il pot face mai special. Vreau sa-l fac unic.Nu vreau sa cheltuiesc o mica avere cu asta. Vreau sa il pot face manula. Daca puteti sa-mi dati videoclipuri sau sfaturi ar fi minunat.Si as dori si cateva idei prin care sa mentin siguranta lui.Adica la scoala sa nu-mi fure copiii din el sau sa-mi umble in el. Vreau raspunsuri lungi si detaliate. FUNDA!

3 răspunsuri:
| BlueButterfly35 a răspuns:

Pai, ii poti pune brelocuri, poti atasa insigne si brose, poti lipi abtipilde, poti decupa forme din fetru si apoi le poti coase sau lipi pe el. Poti gasi margele si fetru pe samargelim.ro (transportul costa 9 lei, iar preturile sunt ieftine)
Uite un video care te poate ajuta:
https://www.youtube.com/watch?v=CxDrcwqzuCU
Ii poti mentine siguranta prin prinderea fermoarului cu o brosa sau pur si simplu il poti baga undeva unde nu este prea vizibil (pe spatele scaunului, sub banca etc.)
Sper ca te-am ajutat :D

| Alexandra_Violett_1999 a răspuns:

Sunt acele bratari din elastice iar punga costa doar 2, 50 ai putea face vreo 2, 3 bratari si le atasezi la fermoare, poti pune ecusoane de prin casa daca au ceva interesant pe ele ca sa le atasezi pe ghiozdan sau ai mai putea pune niste decupaje si le agati ac de siguranta, sau daca ghiozdanul tau are o culoare deschisa poti sa te semnezi si sa faci niste desene care te descriu
tutoriale la facut bratari se gasesc pe net mai ales pe yt;)
https://www.youtube.com/watch?v=CEJKRpeuCyY (nu iti prinde parul cu ele daca il mai vrei (parul))

| Panduru_Andreea_2000 a răspuns:

Ai putea sa cosi pe el niste bilute sau sa ii pui niste insigne!