| All4QuestionS a întrebat:

In curand voi primii cam 1000 euro, de la scoala, ma rog ceva proiect unde sunt primul. Ideea este ca vreau sa imi daţi idei sau sfaturi pe ce sa îi cheltuiesc, ce sa fac cu ei? Sa imi iau un telefon mai bun, PC, laptop, o camera foto? Sa ii pastrez? Idei, pareri, sfaturi? Sau pur si simplu pe ce aţi cheltuii voi banii. Mersi.

3 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Depinde ce domeniu te intereseaza. Daca te intereseaza partea de IT, ia-ti un laptop bun. Ar fi aiurea sa iti iei un laptop performant si sa il folosesti doar pentru Facebook sau internet in general. Ca nu ii observi diferenta si dai bani aiurea.
La fel cu telefonul, daca ai nevoie de rapiditate pe telefon (il folosesti serios), ia-ti unul.
O camera foto ar fi frumoasa daca calatoresti mult sau daca iti place pur si simplu fotografia. Unii isi cumpara camera foto si merg si fac poze la nunti, si castiga multi bani.

| Xdreaper21 a răspuns:

Cel mai hun pc din fomania (aproape ca nu cred ca vor ajunge 4k de lei)

| Nitroblast a răspuns:

Pune-i pentru o masina. Mai strangi cu trecerea timpului si iti iei ceva...cu 4 roti si un motor.