| rolandbejan a întrebat:

TPU! De curand m-am hotarat ca sa ma tund sa vad cumi imi sta ca si connect-r. Dar nu stiu cum se numeste tunsoarea lui si as dori sa imi spuneti voi deoarece nu cred ca pot sa ma duc la frizer sa-i spun: tundema ca connect-r asa ca as vrea sa imi spuneti cum se numeste frizzura lui din videoclipul lui love is the way si cum se face. Adica daca am nevoie de gel fixativ etc. Dar sa fie musai frizura si stilul din videoclipdeoarece am mai auzit despre tunsoarea lui cum se numeste, am cautat dar nu se potriveau. Multumesc, fundita la cel/cea care ma ajuta!

9 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai ce ar fi sa te duci cu poza lui, si asa e mai simplu. De ce ti-e rusine? important e ca sa gasesti un frizer bun, pentru ca eu m-am dus cu o poza de-a mea sa imi faca un simplu breton asa cum il aveam acolo si nu a fost in stare sa ma faca. Asa ca mai bine te duci cu poza ca stie exact ce vrei.

| persseuss a răspuns:

N-are nume. spune i ca vrei sa te tunzi ca connect r

| DianaIsHere123 a răspuns:

Este o tunsoare afro...Cred laughing

| fuckeveryone a răspuns:

Ce vorbiti voi frate? Cornow e tunsoarea aceea cu codite impletite, iar rolandbejan nu asta vroia sa stie. A si precizat ca ar vrea o tunsoare ca a lui Connect-r din videoclipul ``Love is the way``winking

| QuestionNr1 a răspuns:

Conrow, poti face o poza pe telefon si sa eu aretitongue

| rolandbejan explică (pentru QuestionNr1):

Nu conrow freza din videoclipul love is the way aia noua

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Eu stiu ca ii spunea cornow

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Eu stiu ca se numeste cornow

| p09yui a răspuns:

Puneti pe telefon o poza cu connecter si arataio sau scoate la imprimanta