| ViolentDemise a întrebat:

de curand mi-am cuparat extensii clip ( set10 70 cm) de la divisima, sunt superbe dar am o mica, mare problema. Am parul destul de des, si cand pun extensiile se vede ici pe colo parul meu natural il am peste umeri, ce ar trebui sa fac? sa ma duc la coafor sa imi subtieze parul? voi cum va puneti extensiile ca sa nu sevada parul vostru? heelp me sad

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Da, poţi merge la coafor cu ele. happy
sau le poţi da puţin volum cu o perie rotundă, sau cu căldură.
Ai încercat să tapezi uşor părul?

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu ai ce face daca parul tau e mai gros decat extensiile.Dar poti merge la coafor cu extensiile si sa-i zici sa ti-l faca in asa fel incat sa poti purta extensiile.Baftawinking

| ViolentDemise explică (pentru AiEnmaYuuki):

Merci, cred ca asta o sa fac. apropo frumos avatar, mare fan AiEnma! big grin

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru ViolentDemise):

Mersi:*,si n-ai pentrucewinking

| JuneRain a răspuns:

Hey,buna! Cat au costat extensiile?

| ViolentDemise explică (pentru JuneRain):

340 ron.sunt de70decm. poti sate uiti pe site divisima.ro, sunt foartefrumoase. darte-as sfatui sa iti iei blonde si sa le vopsesti tu, ca mie mi-au ajuns vopsite de ei. straight face

| JuneRain a răspuns (pentru ViolentDemise):

Multumesc pentru raspuns. happy 340 roon. extensii pentru tot parul?

| JuneRain a răspuns (pentru ViolentDemise):

Cum se folosesc, cum se pun in par? sunt rezistente? adica, sa nu te trezesti cu ele in manalaughing

| ViolentDemise explică (pentru JuneRain):

Nu ai cum sa te trezesti cu ele in mana, daca ai parul foarte intins atunci trebuie sa dai cu un pic de fixativ dar daca il ai ondulat sunt perfecte, eu am durmit azinoapte cu ele in cap ca am fost cam matoala, dar nici de un cm nu s-au miscat. si da, 340 de ron pentru tot capul. sunt doar 10 bucati.http://www.divisima.ro/extensii-clip-on/13-blond-platinat-70-cm.html vezi aici. sunt superbe, sunt adevarate, nu cum zic altii. acum depinde de gusturi, pacat ca am problema asta ca mi se vede parul meu.

| ViolentDemise explică:

Stiu capotmergelacoafor cu ele laughing, dar eu am problema ca mi se vede parul meu natural. extensiile sunt unpic mai deschise decat parul meu natural, si deci mi se vede casi cum mi-ar fi facut cineva o filare proasta la el.