| adraianafrumusica a întrebat:

eu astazi am venit in colanti si blugi scurti peste colanti cu o bluza pe caer scria Love cu sclipici si stiti voi alba... Colanti au un model de blugi si arata super :X sa mentionez ca pantaloni scurti erau albastru deschis si niste adidasi negru cu roz. Credeti ca e bine asa ca moda sad? nu vreau sa ma fac de ras va rog datmi si mei niste sfaturi in moda nu ma pricephee hee Va rog frumos happy Va pup :X

3 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Poi daca ti-ai luat colanti cu model de blugi si pantaloni scurti nu e bine. Daca iti iei pantaloni scurti sa iti iei colanti intr-o culoare stridenta, si o bluza larga care sa se asorteze. Nu trebuie sa fie de o culoare care o ai pe tine doar sa se potriveasca. Si papucii sa se asorteze cu bluza happy

| Mosquitoo a răspuns:

Incearca sa combini culorile, spre exemplu bluza alba cu colanti albi sau adidasi albi.Cind ma imbrac in haine care nu se combina, adica au numai culori diferite, mama imi spune ca sunt un semafor. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| adraianafrumusica explică (pentru Mosquitoo):

Nu dau funda decat la mai multe raspunsuri.