| SaRRaMea a întrebat:

Eu stiu sa sunt in mai multe tari Saptamanile Modei in mai multe tari si stiu ca este si in Romania si nu stiu in ce data mai exact va fi urmatoarea data. daca noi suntem acum in 10. 2012 cand va fi urmatoarea data adica luna zi ziua in care incep saptamanile modei la bucuresti...si mai am o intrebare, saptamanile modei la noi in Romania este un,, eveniment,, important? big grin FUNDA + VOT + PUP pentru cine imi raspunde la cele 2 intrebari. happy

1 răspuns:
| AndreeaRobertica a răspuns:

Pai sa stii ca au fost pe 26 octombrie si nu e un eveniment important.